Pierwszy raz u nas? Zapraszamy do zwiedzenia serwisu!

Muzealny Pociąg SYLWESTROWY - Zaproszenie

22 lis 2017 :: Ćmielów Porcelana

Staje się już powoli tradycją Muzeum Kolejnictwa na Śląsku, że wraz z przełomem roku jaworzyńską szopę opuszcza Muzealny Pociąg Specjalny SYLWESTER. Tak było w zeszłym roku, tak jest w tym roku i przypuszczamy, że będzie tak też za rok. Tegoroczny pociąg skieruje się na południe, do Boguszowa Gorce gdzie na terenie Centrum Kulturalno – Kongresowego SZYB WITOLD organizatorzy zaprosza Państwa do wspólnego świętowania i powitania nowego 2018 roku.
Szyb Witold stanowił część legendarnej i dobrze wszystkim znanej wałbrzyskiej kopalni KWK Thorez (także Fuchs, Julia, Stara Kopalnia…). Dziś, wiele lat po zakończeniu wydobycia, staje się wizytówką Boguszowa Gorce oferując stylowe, poprzemysłowe wnętrza i dobrą kuchnię. 

Rezerwacje przyjmowane są za pośrednictwem adresu e-mail: rezerwacje@muzeatechniki.pl

SYLWESTER 2017 Cena: 290.00 zł / os.


Cena obejmuje:

  • przejazd Muzealnym Pociągiem (pociąg prowadzi lokomotywa parowa TKt48-18 z 1951 r., przejazd odbywa się na pokładzie zabytkowych wagonów osobowych Ci28 / Bi29 z lat 1928 – 1930) na trasie Świdnica Miasto – Jaworzyna Śl. (Stacja PKP) – Boguszów Gorce Zachód (Stacja PKP) – Jaworzyna Śl. (Stacja PKP) – Świdnica Miasto,
  • udział w zabawie noworocznej na terenie CKK Szyb Witold w Boguszowie Gorce (DJ),
  • wyżywienie i alkohol.
Polecamy