Pierwszy raz u nas? Zapraszamy do zwiedzenia serwisu!

BRUK Sp. z o.o.

Lokalizacja: PL, Śląsk, Czyżowice 
Typ obiektu: Inne 
Adres: Nowa 28G 
GPS: 49°59'36.29"N, 18°24'35.19"E 
Telefon: 32 456 09 70
Adres e-mail: bruk@bruk.info.pl
  • Opis obiektu

20 lat doświadczenia, ciągłe pogłębianie wiedzy, szukanie nowoczesnych rozwiązań oraz zespół specjalistów, oddanych swojej pracy to fundament tworzący Naszą Firmę. Wiemy, że wyznaczanie wspólnych celów i wzajemna inspiracja to elementy niezbędne do tego, by móc powiedzieć, że szlachetne kostki brukowe, płyty tarasowe i galanteria betonowa to nasza pasja, której poświęcamy się każdego dnia.

Solidną podstawą naszej filozofii jest pełne zrozumienie współczesnego świata designu. Wszystkiemu, co tworzymy, stawiamy wysokie wymagania minimalizmu, prostoty, funkcjonalności i elegancji. Nie chcemy jedynie śledzić trendów, ale także je wyznaczać. Dlatego nie boimy się eksperymentować, gdyż z odpowiednim doświadczeniem i kompetencjami, jesteśmy w stanie znaleźć nić porozumienia ze stale rosnącą świadomością i poczuciem estetycznym klientów. Myślą przewodnią przy tworzeniu naszych produktów jest świadome i kompleksowe kształtowanie przestrzeni. Dlatego swoją ofertę dzielimy na dwa segmenty.

Marka Bruk to głównie produkty nawierzchniowe tj. kostki brukowe, płyty tarasowe, płyty ażurowe, palisady, gazony, obrzeża, krawężniki oraz bloczki betonowe. Bogactwo wzorów i kolorów umożliwia tworzenie unikalnych kompozycji dla unikalnych potrzeb.

Marka Modern Line skierowana jest do miłośników nowoczesnego designu, czyli wszystkich tych, którzy poszukują nietypowych form betonowych. Produkty tej linii, zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z minimalistycznym, ale stylowym zacięciem.
comments powered by Disqus
reklama

reklama