Pierwszy raz u nas? Zapraszamy do zwiedzenia serwisu!

Effector S.A.

Lokalizacja: PL, Świętokrzyskie, Włoszczowa 
Typ obiektu: Inne 
Adres: Młynarska 29 
GPS: 50°51'34.81"N, 19°57'44.8"E 
Telefon: +48 41 39 42 799
Adres e-mail: effector@effector.com.pl
  • Opis obiektu

Historia zakładu Effector S.A. sięga 1991 roku. Kiedy rodziła się nasza firma, nie zdawaliśmy sobie sprawy, że prowadzona działalność osiągnie takie rozmiary. Ważna okazała się umiejętność dostosowania się do potrzeb rynku i wykorzystanie najnowszej technologii. Początkowo firma działała pod nazwą PPHU LECH-POL w branży niezwiązanej z sektorem budowlanym. Dwa lata później rozpoczęliśmy produkcję elementów aluminiowych zwanych okapnikami rynnowymi. Kolejne lata zaowocowały poszerzeniem naszej oferty. W 1995 roku przy ulicy Hauke Bosaka w Kielcach powstał zakład, gdzie uruchomiliśmy produkcję szyb zespolonych. Działalność firmy przejęła nowo zawiązana spółka Lech Pol S.A., która wkrótce zmieniła swoją nazwę na Effector S. A. W zakładzie we Włoszczowie, wzbogaciliśmy się o nowe linie do anodowania, dział obróbki mechanicznej, linie do lakierowania wraz z nowoczesną oczyszczalnią ścieków. Unowocześnienie zaplecza produkcyjnego zakładu pozwoliło z kolei na zaistnienie na kolejnym rynku – rynku usług powierzchniowej i mechanicznej obróbki profili aluminiowych. Swoją działalność rozwinęliśmy również w branży szyb zespolonych uruchamiając zamiejscowy zakład w Starogardzie Gdańskim. Brak elementów synergii pomiędzy firmą we Włoszczowie - zajmującą się aluminium i w Kielcach/Starogardzie Gdańskim – specjalizującą się w produkcji szyb zespolonych skłonił władze spółki do rozdzielenia działalności zakładów. Tym bardziej, że każdy z nich oferował inną gamę produktów i działał rynkowo jako samodzielna i konkurencyjna jednostka. W 2007 roku firma zajmująca się produkcją szyb zespolonych rozpoczęła działalność pod nową nazwą EFFFECTOR II S.A., która w roku 2011 zmieniła nazwę na EFFECT GLASS S.A.

Obecnie oferta rynkowa firmy EFFECTOR S. A. została przypisana markom handlowym:
EFFECTOR Aludecor - listwy wykończeniowe i elementy do aranżacji wnętrz
EFFECTOR Aluservice - usługi powierzchniowej i mechanicznej obróbki alumnium
EFFECTOR Alustyle - okapniki rynnowe, okładziny okienne, systemy okienne drewniano-aluminiowe

Nasze bogate doświadczenia w przetwarzaniu aluminium, nowoczesny park maszynowy pozwalający na szereg możliwości w zakresie obróbki aluminium skłoniły nas, w obrębie grupy Alustyle, do stworzenia oferty w zakresie prefabrykacji stolarki aluminiowej. Nasza najnowsza propozycja skierowana jest przede wszystkim do biznesów posiadających w swojej ofercie stolarkę drewnianą lub PCV, a pragnących poszerzyć ją niewielkim nakładem finansowym o aluminiową stolarkę okienno-drzwiową.

Wszystkie produkty wytwarzane przez firmy z grupy: Effector S.A. i Effect Glass S.A. firmowane są marką Effector - aluminium i szkło

Dewizą marki jest jakość, funkcjonalność i zadowolenie klienta. Nasze produkty wyróżnia atrakcyjne wzornictwo, kolorystyka i ciągłe poszukiwanie nowych technologii. Dzięki inwestowaniu w nowoczesny sprzęt jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymogom odbiorców.
comments powered by Disqus
reklama

reklama