Pierwszy raz u nas? Zapraszamy do zwiedzenia serwisu!

Gerlach S.A.

Lokalizacja: PL, Łódzkie, Drzewica 
Typ obiektu: Inne 
Adres: Braci Kobylańskich 41 
GPS: 51°26'48.97"N, 20°28'3.63"E 
Telefon: +48 48 375 80 81
Adres e-mail: w.tybulczuk@gerlach.com.pl
  • Opis obiektu

Marka Gerlach adresowana jest do osób dbających o dom, przywiązujących uwagę do wystroju wnętrz, ceniących wysoką jakość, a także polskie korzenie.

Zapoczątkowana ponad 250 lat temu przez Filipa Szaniawskiego i Samuela Gerlacha, a następnie rozwinięta przez braci Kobylańskich historia produkcji wyrobów metalowych, stanowi o naszej sile i doświadczeniu.

Dzięki wysokiej jakości i ponadczasowemu wzornictwu, marka Gerlach cieszy się uznaniem w Polsce i Europie czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. Superbrands, Gazela Biznesu, Teraz Polska, Dobre bo Polskie, Dobry Wzór czy Laur Klienta.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów nieustannie poszerzamy ofertę produktową. Oprócz sztućców i noży, z których jesteśmy najbardziej znani, intensywnie rozwijamy kategorie garnków, patelni, akcesoriów kuchennych, porcelany oraz artykułów dla dzieci.

Jesteśmy obecni w sklepach z artykułami do domu. Posiadamy wielu autoryzowanych dystrybutorów w sklepach internetowych. Z ofertą Gerlach można się zapoznać, a także dokonać zakupów przez stronę www.gerlach.pl. Rozwijamy również dystrybucję w kanale nowoczesnym, Horeca oraz B2B. Nasze produkty cieszą się dobrą opinią nie tylko wśród szefów kuchni znanych restauracji w Polsce, ale również chętnie wybierane są w programach lojalnościowych znanych marek.
comments powered by Disqus
reklama

reklama