Pierwszy raz u nas? Zapraszamy do zwiedzenia serwisu!

GLOBAL COSMED S.A.

Lokalizacja: PL, Mazowieckie, Radom 
Typ obiektu: Inne 
Adres: Wielkopolska 3 
GPS: 51°21'48.16"N, 21°5'31.93"E 
Telefon: + 48 48 3845801
Adres e-mail: recepcja@globalcosmed.pl
  • Opis obiektu

Global Cosmed Group zrzesza powiązane kapitałowo i organizacyjnie firmy kosmetyczne i chemiczne, różniące się specjalizacją produkcyjną oraz funkcjami; wytwórczą, usługową i dystrybucyjną. Oferta Grupy obejmuje wyroby zaspakajające szeroki wachlarz potrzeb konsumentów, związanych z dbałością o ciało i czystość w domu. W asortymencie znajdują się produkty posiadające dominujące udziały rynkowe.
W celu zapewnienia odpowiedniej jakości usług firma Global Cosmed Group Sp. z o.o. Sp.k. wprowadziła i utrzymuje System Zarządzania Jakością oparty na normach ISO 9001:2008. Produkty firmy posiadają również certyfikaty GOST i UKRSEPRO.
Stabilną pozycję firmy Global Cosmed Group gwarantują mocne marki a także szerokość oferowanych produktów, które cieszę się sukcesem na rynku krajowym i zagranicznym.

W portfolio grupy znajdują się następujące marki:

Apart Natural - to kosmetyki myjące z funkcją pielęgnacyjną oparte na naturalnych ekstraktach z roślin pochodzących z całego świata. Markę budują linie produktowe zróżnicowane pod względem funkcji i receptury: preBIOtic, BIOflavon.

Malwa - to kosmetyki o funkcji pielęgnacyjnej tworzące linie produktowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Portfel marki tworzą następujące linie produktowe: linia face care - maseczki do pielęgnacji twarzy, linia hand care - kremy do rąk, linia foot care - produkty do stóp, body care - olejki do kąpieli.

Bobini Baby - seria kosmetyków ochronno - pielęgnacyjnych dla niemowląt, do stosowania od pierwszych dni życia. Produkty zawierają delikatne substancje ochronne, łagodzące podrażnienia i nawilżające skórę, nie zawierają barwników oraz innych składników mogących wywoływać podrażnienia, posiadają pH 5,5 dostosowany do naturalnego odczynu skóry.

Bobini - kosmetyki myjąco - pielęgnacyjne dla dzieci, polecane są do stosowania od pierwszego roku życia. Posiadają delikatne substancje ochronne, łagodzące podrażnienia i nawilżające skórę, pH 5,5 jest dostosowany do naturalnego odczynu skóry. Kolorowe opakowania i owocowe zapachy sprawiają, że codzienna kąpiel jest jeszcze przyjemniejsza.

Sofin Global - seria płynów do prania, płynów i koncentratów do płukania tkanin. Produkty Global chronią włókna tkanin, zachowując ich elastyczność i sprężystość. Powodują, że tkaniny są miękkie, delikatne w dotyku i pięknie pachną.

Kret - nowa generacja środków czyszczących przeznaczona do mycia różnych powierzchni w kuchni, toalecie, łazience. Markę budują dwie linie rodzajowe: Kret - jedyny oryginalny oraz Kret - czystość i higiena.
comments powered by Disqus
reklama

reklama