Pierwszy raz u nas? Zapraszamy do zwiedzenia serwisu!

Paradyż Sp. z o.o.

Lokalizacja: PL, Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki 
Typ obiektu: Inne 
Adres: Milenijna 27/35 
GPS: 51°33'9.06"N, 20°0'9.83"E 
Telefon: +48 44 736 45 01
Adres e-mail: info@paradyz.com.pl
  • Opis obiektu

Marka Paradyż to ponad 25 lata doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, w której powstają produkty znajdujące uznanie klientów w Polsce i prawie 40 krajach świata. Na nasz sukces składa się wizja i odważne plany realizowane przez ponad 1700 pracowników zatrudnionych w dwóch przedsiębiorstwach tworzących Grupę Paradyż - Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o.
Na przestrzeni ponad dwudziestu lat istnienia Grupy Paradyż stworzyliśmy spójny, rozpoznawalny styl. Produkty wyróżnia nowatorstwo wzornicze, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka oferta kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Kładziemy nacisk na nowoczesne technologie – jako pierwszy producent w Polsce i jeden z nielicznych na świecie jesteśmy w posiadaniu innowacyjnej technologii zdobienia płytek przy wykorzystaniu druku cyfrowego, pozwalającej na osiągnięcie niezwykle precyzyjnych efektów wzorniczych. W swojej ofercie posiadamy również unikatowe kolekcje płytek rektyfikowanych w formacie 97.7 x 32.5 cm oraz ekologiczne płytki FIT wytwarzane innowacyjną metodą pocieniania, które mają grubość tylko 7,2 mm.

W procesie produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszynowy znajdujący się w pięciu zakładach produkcyjnych (wszystkie zlokalizowane na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej) oraz najbardziej zaawansowane technologie i rygorystyczne procedury kontroli jakości oparte na Polityce Zintegrowanych Systemów Zarządzania, obejmujących System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004 oraz System Zarządzania BHP wg PN-N 18001 oraz OHSAS 18001:2007.
comments powered by Disqus
reklama

reklama